Про компанію

Телесенс Академія була заснована в 1998 році та вже багато років позиціонується як одна з найперших шкіл неформальної освіти в Харкові. Саме вона допомагає підготувати спеціалістів, які, змінюючи професію, стають тестувальниками та бізнес-аналітиками.

Це неймовірний шанс для людей змінити професію, а для ІТ індустрії – зменшити дефіцит кадрів на ринку. Саме тому, що в нас є багаторічна експертиза в навчанні та розуміння ринку, ми розширюємо та популяризуємо якісну освіту. Під негласним девізом «Освіта без меж» ми відкриваємо новий напрямок.

Телесенс Онлайн – це проект, який допомагає в отриманні якісної освіти європейського рівня в різних країнах.

Чому саме ми? Тому що ми розуміємося на якісній освіті та на онлайн-освіті й готові ділитися своїм досвідом.

Чи можливо зберегти якість європейської освіти в форматі онлайн? Так, це не просто можливо. Це вже реалізується протягом кількох років. І ми готові долучитися до цього процесу.

Живе спілкування з викладачами чи записи лекцій? Лише спілкування в реальному часі! Це можливість покращити рівень англійської та отримати актуальні знання.

Чи можливо отримувати диплом бакалаврату та навчатися в закордонному ВНЗ? Так, саме на це ми й орієнтовані. Ви зможете отримати європейський диплом, паралельно навчаючись в українському виші.

Ми – ваш провідник у світ закордонної освіти.

Які вимоги до вступу до коледжу? Який середній бал має бути? Які документи потрібні?

Три найпопулярніші професійні напрями — технічний, гуманітарний та бізнес. Ми обрали ці напрями, оскільки вони дозволяють вступити до більшості університетів на технічні спеціальності. Також можна вибрати  вищу математику, економіку, історію Англії, політику, психологію, фізику, хімію, біологію. Медицину, юриспруденцію, психологію можна вивчати при достатній мотивації учня.

Які додаткові іспити необхідно скласти? Чи допомагає із ними Telesens online?

Для навчання на програмі A-level Вам необхідно надати підтвердження володіння академічною англійською мовою принаймні на рівні Level B2/C1 Європейського керівництва за умови, що Ви до цього не навчалися та не закінчували академічну програму у Великобританії.

  • Тест з математики: вступний тест з математики (MAT) та Sixth Term Examination Paper (STEP) для подання заяви на вивчення математичних курсів в університетах Оксфорда та Кембриджу відповідно. SAT та ACT для університетів США.
  • Інтерв’ю з учнем та батьками
  • Сертифікат з англійської

Вступні тести на курс A-Level надсилаються у разі підтвердження сплати реєстраційного внеску.

А якщо я не вступлю в Оксфорд чи Кембридж?

Поетапне опрацювання з учнем та батьками процедури вибору університету відповідно до набраних балів після A-Level. А також допомога у виборі університету у разі ненадходження до бажаного завдяки наявності власної робочої групи та програми Clearing для вирішення цього питання.

Насколько насыщенной будет программа? Какая нагрузка и система домашних заданий?

  • Програма включає три триместри (Michaelmas, Hilary, Trinity).
  • Триместр триває від 10-13 тижнів залежно від обраного розкладу.
  • Тиждень включає 10 академічних годин.
  • Передбачуваний розклад: понеділок та четверг по 3 години, субота-4 години.

Яка система оцінювання? Як проходять семестрові контрольні та підсумкові іспити?

Тести пишуть щомісяця, як звіт про засвоєння матеріалу.
МОК Іспити (пробні іспити) – три рази: наприкінці кожного терму.
Фінальні іспити можуть складатися наприкінці першого року і другого року ( CIE exam board) і передавати також необмежену кількість разів.
Фінальний іспит здається тільки офлайн і на вибір пропонується локація в самому Cherwell College Oxford або British Council. Британська Рада – британська організація, що спеціалізується на міжнародних культурних та освітніх можливостях. Працює більш ніж у 100 країнах світу.

Як батьки можуть відстежувати успішність дитини?

Для спілкування з батьками в перший тиждень кожного місяця надається лист із короткою характеристикою успішності.
Якщо йде погіршення успішності – зустріч учня з особистим куратором (можливість присутності батьків) + протокол цієї зустрічі.
Наприкінці кожного терму – звіт про закінчення терму (подоба квартального звіту).

Де можна побачити відгуки?

Історія Роліни (уточнити можливість отримання посилання на відео або самого ролика на сайті)


https://www.instagram.com/p/CXyyoM2Lcd-/?utm_source=ig_web_copy_link

Як проходитимуть заняття? Як викладачі контролюватимуть студентів в онлайні?

Формат навчання передбачає індивідуальне спілкування або в малих групах. Досвідчені викладачі можуть організувати роботу таким чином, щоб учні (студенти) були зацікавленими у навчанні. Система різних класів, семінарів та проектів з різних напрямків створює нові звички та навички, формує мислення pro active.

Чому мені краще звернутись до Telesens online, а не самостійно подати заявку?

Ми забезпечуємо повний супровід учнів, які звернулися до нас. Організовуємо весь процес від коректної подачі документів, подальшого інтерв’ю та тестування до зарахування до обраного університету.

Які напрями підготовки в Університеті?

Ми забезпечуємо повний супровід учнів, які звернулися до нас. Організовуємо весь процес від коректної  подачі документів, подальшого інтерв’ю та тестування до зарахування до обраного університету.

Які напрями підготовки в Університеті?

Університет Вітаутаса Великого – це 19 академічних підрозділів, на базі 6 інститутів, з безліччю різноманітних факультетів у тому числі музичною академією та інститутом іноземних мов. 25 програм навчання англійською мовою (9 бакалаврів, 16 магістрів) та понад 500 курсів англійською мовою.

За який термін треба починати готуватися до вступу?

Все дуже індивідуально, у середньому програма підготовки до вступу розрахована на 2 роки.

Після бакалаврату можна буде здобути ступінь магістра?

Так це можливо, також існує можливість прослухати окремі курси з видачею диплома.

Якщо я навчався один семестр, і захочу на другий поїхати безпосередньо до Університету, чи можна мені це зробити? Скільки це коштуватиме і хто організовує процес

Це можливо, ми можемо організувати навчання в університеті, вартість цієї послуги буде обумовлена індивідуально.

Яке обмеження вікові обмеження (і верхні та нижні) для програм?

Верхній вік учнів стартує від 15 років, нижньої межі немає.

Які перспективи тих, хто здобув британську та литовську освіту?

Це світова тенденція, випускник міжнародного вищого навчального закладу завжди затребуваний, фахівці з міжнародним дипломом мають велику цінність на ринку праці.

Як здійснюється  підтримка та ведення студентів у навчальному процесі?

Ми надаємо куратора, який займається організаційними питаннями, здійснює комунікацію викладачів із батьками та майбутнім університетом.